Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

1987 yılında Alüminyum doğrama Panjur imalatı olarak başladığımız süreçte 2005 yılında Pimapen üretici bayiliği altında devam etmiş olup 2017 yılında şirket olarak aldığımız karar üzerine Alüminyum Profil ve aksesuarları Küpeşte Profil ve Aksesuarları Hırdavat ve PVC aksesuarları ile malzeme satışına da başlamıştır.

Yeniliklere açık bir şirket olarak, sizler için hazırladığımız ürün katoloğunda sizlere daha iyi hizmet verebilmek mutlak müşteri memnuniyeti sağlama temel hedefimiz. Kalitede doğru adresin olduğu firmamıza müşteri ve dostlarımızı daima bekleriz.

image-26

MİSYON ve VİZYON

Nitelikli, deneyimli ve eğitimli personellerimiz, dünya kalitesinde standarda sahip makine, ekipman ve teçhizatlarımızla düzenli eğitimlerimiz ve en önemlisi siz değerli müşterilerimizle geliştirdiğimiz sıcak ve içten ilişkilerimizle, tüm ihtiyaçlarınızı eksiksiz olarak gidermek bizim en önemli hedefimizdir.
Ar İnşaat Plastik hizmet verdiği her alandaki kurum ve kuruluşlara KALİTELİ, DAHA AZ MALİYETLİ VE RİSK ORANI DÜŞÜK hizmet sunmayı vizyon olarak benimsemiştir.

0

TAMAMLANAN PROJE

0

MUTLU MÜŞTERİ

0

GERİ DÖNÜŞ

0

FİRMA